KAHRAMANMARAŞ İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Kahramanmaraş, EMİTT 2015-Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında Göz Doldurdu

 

  

“22–25 Ocak 2015 tarihlerinde, İstanbul TUYAP fuar alanında bu yıl 19. gerçekleştirilen EMITT-Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda, Kahramanmaraş Valiliği’nin koordinesinde, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı finans desteği ile açılan stantla İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından Kahramanmaraş’ın tanıtımına devam edilmiştir.

Doğal zenginlikleri ve çeşitli turizm alternatifleriyle dört mevsimin ayrı güzellikte yaşandığı, turizmde ‘‘marka’’ şehir olma hedefiyle yola çıkan Kahramanmaraş, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’de turizm sektörü temsilcileri ve yatırımcılarına tanıtıldı.

Fuara, Kahramanmaraş İl Kültür ve Turizm Müdürü Seydihan KÜÇÜKDAĞLI ve beraberinde İlimiz de faaliyet gösteren turizm işletmelerinin yetkilileri Arsan Otel, Saffron Otel, Sular Otel, Zeytur Seyahat Acentesi ve Yaşar Dondurma katılım sağlamış olup, Fuarda Kahramanmaraş, Hatay, Osmaniye İllerinin yer aldığı DOĞAKA standı sempati ödülü almıştır.

Kahramanmaraş standı fuarda ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Standımızı Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Abdurrahman ARICI, İstanbul Valisi Sayın Vasif ŞAHİN, Adana Valisi Sayın Mustafa BÜYÜK, Kayseri Valisi Sayın Orhan DÜZGÜN, Hatay Valisi Sayın Ercan TOPACA, Osmaniye Valisi Sayın Kerem AL, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir TOPBAŞ, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Prof. Dr. Ahmet Emre BİLGİLİ, Belediye Başkanları, üst düzey bürokratlar, STK temsilcileri, turizm sektörü temsilcileri ve Kahramanmaraşlılar ziyaret etmiştir.